Tønsberg Data AS

La oss hjelpe deg og din bedrift med vår erfaring

Autorisert regnskapsførerselskap

firmapost@tbgdata.no – 33 35 20 20

Sylwia

Partner - Autorisert regnskapsfører

Email: sylwia@tbgdata.no

Tlf: 93 88 46 02

Elizabeth

Partner - Autorisert regnskapsfører

Email: eliza@tbgdata.no

Tlf: 97 13 01 41

Safin

Autorisert regnskapsfører

Email: safin@tbgdata.no

Tlf: 41 58 75 10

Jeanett

Regnskapsfører

Email: jeanett@tbgdata.no

Tlf: 41 58 75 15

Kasia

Lønnsansvarlig

Email: kasia@tbgdata.no

Tlf: 97 13 68 01

Monika

lønnsansvarlig Regnskapsmedarbeider

Email: monika@tbgdata.no

Tlf: 96 87 09 53

Anna

Regnskapsmedarbeider

Email: anna@tbgdata.no

Tone

Regnskapsmedarbeider

Email: tone@tbgdata.no

Hans Einar

AUTORISERT REGNSKAPSFØRER

Email: hans.einar@tbgdata.no

Tlf: 97 09 83 10

Karina

Regnskapsmedarbeider

Email: karina@tbgdata.no

Tlf: 97 13 29 96

Vidar

Autorisert regnskapsfører konsulent

Undis

Autorisert regnskapsfører konsulent